در حال حاضر تولیدکنندگان و کارآفرینان زیادی توجه قابل چشمگیری به دستگاه‌ تولید بطری دارند. چرا که نیاز بازار و مردم به این مدل بطری‌ها بسیار زیاد شده است. همین افزایش نیاز سبب شد تا خیلی از افراد برای تولید این مدل بطری‌ها شروع به کار کرده و به رفع این نیاز بازار بپردازند. البته که اگر تولیدکنندگان، تولید این بطری‌ها را بدون استفاده از دستگاه‌ های تولید بطری استاندارد انجام بدهند، خسارات زیادی به آنها وارد خواهد شد. لذا توصیه می‌کنیم حتما تحقیقات لازم را پیش از خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی انجام دهید.

همانطور که می‌دانید قسمت عمده و اصلی کارخانه‌های تولید کننده نوشیدنی‌ها به ویژه آب معدنی و نوشابه را بطری‌های پلاستیکی پت به خود تخصیص داده اند. بطری‌های پت به کمک دستگاه‌های باد کن پت تولید می‌شوند. هر روز هم به میزان تولید آنها اضافه می‌شود. به گونه ای که استفاده از بطری‌های شیشه ای به میزان بسیار چشمگیری کاهش پیدا کرده است. حتما در مقاله‌های دیگر درباره استفاده بیشتر و محبوبیت بیشتر انواع بطری پت صحبت خواهیم کرد.

کارشناسان و متخصصان شرکت پارت پت در زمینه فروش انواع دستگاه های تولید بطری شما را به صورت رایگان مشاوره داده تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید. با خرید با کیفیت ترین دستگاه های تولید بطری می‌توانید به کسب و کار خود در این راستا رونق بخشید.

مطالبی که ما در این بخش گردآوری کرده ایم مناسب برای کسانی است که به تازگی پا به این عرصه گذاشته اند. لذا اگر به دنبال خرید دستگاه های تولید بطری هستید همین حالا با شماره‌های قرار داده شده تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید. سپس بهترین انتخاب را داشته باشید و با خیال راحت به تولید بطری‌های پلاستیکی بپردازید.

 

02177007827

09123331382

09195289537

انواع دستگاه تولید بطری

بطری‌های پلاستیکی که در بازار مشاهده می‌کنید بطری پت نام دارند. آنها درون دستگاه های خاصی تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها در صنعت خودشان به بادکن پت معروف هستند. بادکن‌های پت با توجه به میزان ظرفیت و تعداد تولیدی شان بسیار متنوع هستند. دارای دسته‌های زیاد و متنوعی هستند. انواع این دستگاه‌ها عبارتند از:

  1. دستگاه های بادکن دستی
  2. دستگاه های بادکن نیمه اتومات
  3. و دستگاه های بادکن اتومات

 

کارکرد دستگاه‌هایی که نیمه اتومات هستند، چیزی بین دستگاه‌های دستی و تمام اتومات است. بخش کوره آن به شکل اتومات کار می‌کند. به هر حال همه این دستگاه‌ها بطری پلاستیکی پت تولید می‌کنند. فقط تفاوت آنها در عملکردشان است.

اصطلاح بادکن پت در دستگاه تولید بطری پلاستیکی چیست؟

اسم دستگاه‌هایی که درون آنها پروسه برای تولید بطری پلاستیکی طی می‌شود، دستگاه باد کن پت است. طی پروسه انجام شده درون آنها بطری‌های پت شکل گرفته و ساخته می‌شوند. در همه نوع و مدل دستگاه‌هایی که شرکت پارت پت تولید می‌کند، اصل و پایه کار یکی است. این پروسه به این صورت است که چند مرحله پریفرم گذاری انجام شده و به پریفرم‌ها برای حالت گرفتن حرارت داده می‌شود. بعد از آنها با دمیدن هوا درون پریفرم‌ با گرم شدن بطری‌های پت شکل می‌گیرند. حال با توجه به اینکه این دستگاه‌ها دستی هستند و یا اتومات، فرآیندشان به شکل دستی و یا تمام اتومات صورت می‌گیرد.

 

دستگاه های تولید بطری

دستگاه‌های بادکن پت یا دستگاه تولید کننده بطری پت از سه بخش اصلی ساخته شده اند:

بخش اول : کوره ای برای گرم کردن پریفرم وآماده شدن برای حالت گرفتن.

بخش دوم : بخش باد کن است که عمل دمیدن هوا درون قالب‌های این بخش انجام می‌شود.

بخش سوم : کمپرسور هوا است که کار دمیدن را انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است که بخش‌های دو و سه در حقیقت یک قسمت محسوب می‌شوند.

جمع هر دو این بخش‌ها دستگاه بادکن پت یا همان دستگاه تولید بطری پت است.

اکنون که تا حدی ماهیت کلی کار دستگاه تولید بطری را متوجه شدید، می‌خواهیم کمی عمیق تر شما را با عملکرد این دستگاه‌ها آشنا کنیم. با مطالعه ادامه این مقاله به راحتی می‌توانید در زمینه سرمایه گذاری در این راستا تصمیم بگیرید. درصورت داشتن سوالاتی که پاسخ آن را با خواندن این نوشته بدست نیاورید از طریق شماره‌های گذاشته شده با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

02177007827

09123331382

09195289537

 

چطور با خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی  وارد بازار شویم؟

برای داشتن کسب و کار و درآمد از طریق دستگاه تولید بطری پلاستیکی مثل بقیه کارها ابتدا نیاز به انجام یکسری تحقیقات است. زیاد شدن جمعیت هم زیاد شدن متقاضی برای اشتغال زایی را به همراه دارد و هم تعداد مصرف کننده‌های بطری پت زیاد می‌شود. در این میان شخصی موفق است که همه فرصت‌های به وجود آمده برای خود را غنیمت شمارد. بایستی با ظرافت و دقت نیاز منطقه را در نظر بگیرید و به تولید بپردازید. لذا با ادامه این مطلب با همراه ما باشید. شاید اصلا خوب نباشد که شما تولید کننده بطری پلاستیکی شوید. به جای آن شرایط کاری بهتری در انتظار شما باشد.

ابتدا سوال‌های زیر را از خود پرسیده و با دقت پاسخ دهید:

آیا تولید کردن بطری پت برای من مناسب است؟

در اینجا کمی ساده تر درباره تولید بطری پلاستیکی صحبت می‌کنیم.

نخستین چیز قبل از شروع هر کسب و کاری علاقه به آن است. ابتدا باید ایمان داشته باشید که به آن کار عشق و علاقه دارید. چه جور است که یک راننده تاکسی شرکت اسنپ را راه اندازی می‌کند. تنها عامل این اقدام بزرگ عشق به کار است. به این ترتیب خسته نخواهید شد.

دومین قدم که بسیار مهم هم هست، باور است. در زمینه تولید فقط این نیست که شما دستگاه تولید بطری را تهیه کرده و آن در جایی مثل زیرزمین یا مغازه خود قرار دهید و برایتان سودآوری داشته باشد. شما بایستی روحیه بسیار سخت کوشی داشته باشید. فروش نرفتن تولیدات، بداخلاقی‌های مشتری‌ها، بدقول بودن آنها و غیره. همه این موارد بدون داشتن صبر و علاقه میسر نخواهد بود.

 

شناخت بازار هدف بطری پت:

گام بعدی این است که شما بازار هدف خود را بررسی کنید. مثلا اینکه قبل از شما چند دستگاه تولید بطری دیگر در منطقه ای که می‌خواهید شروع به کار کنید در حال فعالیت هستند.