• دستگاه بادکن پت (PET) از نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شرکت پارت پت

پارت پت فعالیت خود را از سال ۱۹۹۶ آغاز کرده است و تا به امروز با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب موفق  به ساخت دستگاه های بلومولدینگ نیمه اتومات با توان تولید از ۱۰۰ سی سی تا ۲۰ لیتر گردیده است .

همچنین در زمینه طراحی و ساخت قالبهای بادی پت و پلی اتیلن با رعایت استانداردهای بین و المللی و نرم افزار های روز دنیا و همچنین بهترین و مرغوبترین مواد اولیه توانسته اعتماد مشتری را جلب کند و هم اکنون بیش از هزار دست  قالب با طرح و حجم های مختلف طراحی و تولید نموده است .

پارت پت در کنار تولیدات خود از سال ۲۰۰۰ میلادی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از چند کمپانی معتبر چینی جهت فروش قالبهای پریفرم و درب از ۶ کویته تا ۹۶ کویته هاترانر دار و دستگاه های تزریق مخصوص پت سروو موتور از ۹۰ تا ۶۰۰ تن و نیز دستگاه های بلومولدینگ تمام اتومات تا ظرفیت تولید ۷۰۰۰ بطری در ساعت، شده است .

این تجربیات و سابقه پشتوانه ای شد تا پارت پت با کسب شهرت در بین مشتریان خود از دید کیفیت،دقت و سرعت در انجام کار بتواند با شرکت در نمایشگاه های مختلف خارجی و بالتبع جذب مشتری و راه اندازی خطوط تولید در خارج از کشور خود از جمله کشورهای عراق،ترکیه،ارمنستان،آذربایجان،ترکمنستان،تاجیکستان و افغانستان برای کارنامه شغلی  خود موفقیت کسب کند .

هم اکنون پارت پت آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های تولید نوشیدنی ها ،روغن و لوازم آرایشی و بهداشتی در  زمینه مشاوره و تجهیز خط تولید و فروش پریفرم و مواد اولیه اعلام می نماید.